Pobytové kurzy

Hlavní činností envicentra PROUD je realizace tří a pětidenních pobytových kurzů s environmentální tematikou. Nově nabízíme i vodácké kurzy na Otavě, které se pro svou programovou jedinečnost staly velmi oblíbenými. Cílovou skupinou našich pobytových kurzů jsou žáci 1. až 9. tříd ZŠ, příslušných ročníků víceletých gymnázií a SŠ. Pracujeme se školními kolektivy jak z českých tak z bavorských škol, v rámci mezinárodních projektů nárazově hostíme pobyty zahraničních studentů.

Třídenní pobytový kurz je možné zahájit v pondělí a ukončit ve středu obědem, či zahájit středečním obědem a ukončit v pátek (ideální varianta, chcete-li stihnout v 1 týdnu pobyt např. dvou tříd jednoho ročníku).

Pětidenní pobytové kurzy probíhají od pondělí do pátku, jsou cenově zvýhodněné a programově bohatší. Během 5 dnů je možné kurz realizovat plnohodnotněji, než-li je tomu u 3denní verze, tedy včetně terénních aktivit, projektové výuky apod.

Jak probíhá pobytový kurz a kolik stojí? Podívejte se na praktické informace a ceník.

Objednávky probíhají prostřednictvím on-line rezervačního systému (na stránce konkrétního pobytového kurzu). Doporučujeme předem ověřit preferovaný termín kurzu, stejně tak je možné pokládat praktické otázky k pobytu či poradit s objednávkou – to vše u Tomáše Pollaka telefonicky na 606 880 502 nebo e-mailem na pollak.ddm@gmail.com, nebo si prohlédněte FAQ.