Mise Německo 2.0

Pobytový jazykový tábor s rodilou německou mluvčí v Envicentru PROUD

Máš chuť zúčastnit se dvojjazyčného (česko-německého) tábora na kterém zažiješ únikovou hru z horažďovického zámku, navštívíš exotická i domácí zvířata v Přírodovědné stanici, porazíš vlkodlaky při noční bojovce a užiješ si závěr léta v přírodě během her a hříček (nejen) s německou slovní zásobou? Rádi tě přivítáme na mezinárodní Misi Německo 2.0.

Procvičování a hříčky s němčinou pod vedením rodilé mluvčí – tábor vede zkušená externí lektorka DDM Horažďovice Bára Hanzíková v tandemu s rodilou mluvčí Emmou Grabow, která u nás jako dobrovolnice v rámci programu Erasmus pobývá jeden rok. Využijte jedinečnou šanci, která se nebude opakovat – Emma na podzim odjíždí zpět do Berlína ;-)

Wenn du Lust auf ein bilinguales Camp habt, in dem wir gemeinsam aus einem Schloss fliehen, die mehr oder weniger exostische Tierwelt hautnah endecken, den Sommer in der Natur genießen, Beim Lagerfeuer Werwölfe besiegen und natürlich die Deutsche Sprache erkunden, dann komm doch vorbei und werde Teilnehmer der internationalen „Mission Německo 2.0“.

Wann: 24. – 26. 8. 2020 mit Übernachtung

Wo: PROUD – Envicentrum Podbranský mlýn, Horažďovice

Přihlašování a praktické informace

Termín: 24. – 26. 8. 2020

Místo konání: Envicentrum PROUD, pracoviště Domu dětí a mládeže Horažďovice, Nábřežní 283, 341 01 Horažďovice

Cílová skupina: kluci a holky, kteří si chtějí vylepšit/procvičit němčinu ve věku 12 – 17 let (v době tábora)

Cena: 1400 Kč (ubytování, strava 5× denně, program, materiál, pojištění)

Vedoucí akce (pro přihlašování a komunikaci): Kateřina Trnková (trnkova.ddm/at/gma­il.com, 777 545 009), program vedou Bára Hanzíková a Emma Grabow

Přihlásit se na pobytový tábor Mise Německo 2.0.

Pokud jste v minulosti nevyužili on-line přihlášení na akci DDM HD, systém bude vyžadovat registraci – jak na to najdete v návodu ke stažení na stránkách DDM Horažďovice.

Účastníci z blízkého okolí Horažďovic se mohou přihlásit také na příměstskou verzi tohoto tábora Letní jazykový tábor – němčina (začíná ráno v 8:00 a končí v 16:30).