Nabídka stravování pro veřejnost

Od 17. 1. 2023 nabízíme možnost stravování i pro širokou veřejnost. Vaříme domácí stravu z kvalitních surovin od lokálních dodavatelů s ohledem na ekologickou stopu potravin. Na žádost je možné připravit bezlepkovou verzi každého pokrmu. Obědy nabízíme v pracovní dny od úterý do čtvrtka.

V době letních prázdnin pro veřejnost nevaříme! Děkujeme za pochopení!

Jídelní lístek

Jídelní lístek připravujeme 2× měsíčně, vždy na 2 týdny a zveřejňujeme ho na našem webu www.envicentrum.eu nejpozději 2 týdny předem. Aktuální jídelní lístek bude vyvěšen i na dveřích Envicentra Proud.

Jídelní lístek na období 20. 6. – 28. 6. 2023 k nahlédnutí zde

Způsob přihlašování a odhlašování obědů

V měsíci lednu 2023 přijímáme objednávky pouze telefonicky nebo e-mailem (viz kontakt níže). Obědy můžete začít objednávat od 3. 1. 2023. Od února možnost objednávat obědy osobně v EC Proud. Odhlašování již objednaných obědů na daný den je možné telefonicky nejpozději do 7.00 hod ráno, na ostatní dny v provozní době od 6:30 do 14:30 hodin.

Cena oběda a způsob úhrady

Cena oběda činí 130 Kč za hlavní jídlo včetně polévky.

Obědy odebrané za kalendářní měsíc je nutné uhradit hotově v EC Proud nejpozději do 5. kalendářního dne následujícího měsíce.

Výdej oběda

Obědy vydáváme z kuchyně Envicentra, modré dveře kuchyně jsou označeny cedulí “výdej obědů” a u dveří kuchyně je k dispozici zvonek.

Doba výdeje obědů: úterý – čtvrtek v době od 11.00 do 11.30 hodin.

Oběd lze odebrat pouze do jídlonosičů, stravování v jídelně Envicentra není z kapacitních a provozních důvodů možné. Vhodné pořídit 2 jídlonosiče, které budou podepsané a při převzetí oběda předat prázdný na další den.

Kontakt

Simona Špičková – provozní Envicentra Proud

telefon: 778 701 511

email: spickova.ddm@gmail.com