Simulační hry

Základním a středním školám nabízíme výukové herní programy na rozmanitá témata, která umožňují žákům zábavnou a srozumitelnou formou porozumět komplexním společenským, environmentálním a ekonomickým problémům současného světa.

V nabídce najdete ověřené simulační hry z dílny předních českých ekocenter, jako jsou Chaloupky o. p. s. nebo krkonošský SEVER, ale i světově známé tradiční hry, kterou je např. FishBanks.

Hlavním realizátorem programů pod hlavičkou našeho centra je Mgr. Tomáš Brabenec, který se na tvorbě několika simulačních her sám podílel a je současně zkušeným lektorem s dlouholetou­ praxí.

Realizace programů může probíhat buď v prostředí našeho Envicentra PROUD, anebo přímo ve Vaší škole (naši lektoři přijedou k Vám a realizují program v učebně Vaší školy).

Standardním časem pro realizaci simulační hry je 180 minut, přičemž si můžete zvolit delší hru (180 min.), anebo nakombinovat dvě 90ti minutové programy. Ty je možno libovolně kombinovat či sehrát ve dvou různých třídách tak, aby celková doba programu v jedné škole byla vždy min. 180 minut.

Ceny:

Cena za 180 minutový program (anebo dva 90 minutové) je 140 Kč / účastník.

V případě, že je program realizován u Vás ve škole, je cena navýšena o cestovní náklady, které jsou odvislé od vzdálenosti Vaší školy od Horažďovic (je možno uhradit zvlášť, stranou ceny za vlastní program).

Doprava do 10 km – 250,– Kč.

Doprava do 25 km – 500,– Kč.

Doprava do 50 km – 1.000,– Kč.