Erasmus+/Výměna mládeže 2.0

27. 2. 2019

Naše další projektová žádost Sprouts of culture 2.0 podaná DDM Horažďovice pro projekt Výměny mládeže z programu Erasmus+ byla úspěšná! Do projektu jsme zapracovali postřehy z loňského ročníku, upravili program a pozměnili projektové partnery. V termínu 22. – 28. 9. 2019 budeme opět v PROUDu hostit skupinu účastníků z různých koutů Evropy, tentokrát z Polska, Španělska, Portugalska, Rumunska a Bulharska. Programu se účastní i česká skupina. Pokud je Vám 18–30 let, umíte dobře anglicky a zajímáte se o potravinovou soběstačnost, sledujte naše stránky a náš facebook, již brzy vyhlásíme výběrové řízení na účastníky. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Pokud byste se programu rádi účastnili, nahlédněte do informací a fotogalerie minulého ročníku . Můžete si udělat představu, co zhruba se během výměny mládeže bude dít a co od účastníků očekáváme.

Prohlédněte si plakát k akci Sprouts of culture 2.0 a pokud již teď víte, že se chcete zúčastnit, posílejte životopis a motivační dopis do 31.5.2019 Zuzaně Jahnové na adresu jahnova.ddm@gmail.com. Ze zaslaných životopisů budeme na začátku června vybírat vhodné uchazeče. Vybraní uchazeči budou požádáni o vyplnění přihlášek a zaplacení vratné zálohy 1000 Kč, která bude vrácena po konání výměny mládeže v případě splnění všech požadavků.