Pozastavení činnosti EC PROUD a Přírodovědné stanice

Momentálně neprobíhají výukové programy, pobyty, exkurze...

V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací od středy 11. 3. 2020 do neděle 7. 6. 2020 (včetně) pozastavujeme veškerou naši činnost. Pozastavení se týká výukových programů, pobytových kurzů a exkurzí i zájmových kroužků a činnosti klubů (tréninky, soutěže, víkendovky apod.). Komentované prohlídky Přírodovědné stance pro MŠ a 1. stupeň ZŠ bude možné s přihlédnutím k aktuálním opatřením realizovat od 25. května 2020.

Kancelář DDM v Zámku je v provozu (Po – St, 8:00 – 15:30 hod), kancelář Envicentra PROUD je momentálně mimo provoz (v případě potřeby nás kontaktujte).

Pro zrušené předem objednané výukové a pobytové programy se společně pokusíme najít alternativní termín (pro komunikaci ohledně pobytových kurzu kontaktujte Pavla Šustra – sustr.ddm/at/gma­il.com, v případě jednodenních výukových programů, exkurzí a komentovaných prohlídek kontaktujte Zuzanu Drábkovou Trojanovou na trojanova.ddm/at/gma­il.com).

Pro další vývoj situace či případné informace sledujte náš FB profil či webové stránky, v naléhavém případě volejte 606 880 502 (ředitel DDM Horažďovice).

Děkujeme za pochopení.