NOVINKA - Ztracené Město - příměstská verze - OBSAZENO!

Příměstská verze tábora v PROUDu, od 3. tř. ZŠ - OBSAZENO!

Organizační info

Pro doplnění kapacity mimořádně přidáváme příměstskou verzi tábora Ztracené Město. Příměstská verze tábora probíhá souběžně s pobytovou, začíná v pondělí 22.7. 2019 v 8:00 a končí v pátek 26.7. 2019 v 16:00. Táborníci z příměstské verze tábora se účastní hlavního dopoledního a odpoledního programu, který začíná ráno v 8:00 a končí po večeři v 18:30 (prodloužený program a večeře v ceně tábora).

POZOR! Kapacita tábora je naplněna.

Termín: pondělí 22. 7. – pátek 26. 7. 2019

Místo konání: Envicentrum PROUD (Nábřežní 283, Horažďovice)

Cílová skupina: od 3. třídy ZŠ (v době přihlášení na tábor)

Cena: 1500 Kč/os (strava: oběd, večeře + 2× svačina, pitný režim, pojištění, program, výlet)

Hl. vedoucí (info): Mgr. Zuzana Drábková Trojanová, Ph.D., trojanova.ddm@gmail.com 778 526 094

Stáhněte si přihlášku a propozice z webu DDM HD (odkaz na sekci ke stažení).

O programu tábora

Ponoř se do světa v daleké budoucnosti a staň se na týden Obyvatelem ztraceného Města – kdysi supermoderního podzemního úkrytu, který ze záhadných důvodů začíná dosluhovat. Tobě spolu s posledními Obyvateli Města nejde o nic menšího, než o přežití…

To je jen začátek příběhu, který můžeš vytvářet, ovlivňovat a prožít společně s ostatními prostřednictvím celotáborové hry s využitím LARPu. Co si pod tím představit? Je to podobné jako když hraješ počítačovou hru. Tebou ovládaný hrdina má omezené množství životů, energie… Umí léčit nebo ovládá další zvláštní schopnosti. V inventáři má zásobu jídla, balíček první pomoci nebo klíč k zamčeným dveřím… Tvůj hrdina ale není postavička na obrazovce počítače. Jsi to Ty. Jsi ve hře. Ztvárňuješ roli svého hrdiny. Naživo.

Vyzkoušej si roli herce v šestidenním improvizovaném divadelním představení bez diváků v režii osvědčeného týmu vedoucích z loňského příměstského tábora „Archeologem”. Pusť z uzdy fantazii, nauč se vymýšlet a vyprávět poutavé příběhy, spolupracuj a pomoz vytvořit svět, ve kterém každý může být hrdinou.