Podzimní LARP

Víkendovka Historického klubu, volné pokračování "Ztraceného Města"

Členy Historického klubu a bývalé účastníky tábora Ztracené Město srdečně zveme na Podzimní LARP – víkendovku v Envicentru PROUD a volné pokračování příběhu o Městě č. 283 (podívejte se, o co jde FB Envicentra PROUD – LT Ztracené Město, den první a druhý, den třetí, den čtvrtý, den pátý, den šestý.)

termín: 22. – 24. 11. 2019

cílová skupina: účastníci tábora Ztracené Město a členové Historického klubu – pokud chodíte na kroužek v DDM Horažďovice, členství v Historickém klubu je zdarma (= P) a stačí pouze vyplnit přihlášku do zájmového kroužku/klubu při DDM Horažďovice

cena: 600 Kč/os (ubytování – 2 noci v EC PROUD, strava, program, pojištění)

vedoucí akce: Zuzana Drábková Trojanová, tel. 778 526 094 a František Kašpárek

Těšit se můžete na:

  • přespávačku v Envicentru PROUD
  • celodenní LARP (individuální i týmové hry, úkoly a soutěže)
  • šerm měkčeným mečem
  • vaření na ohni
  • večerní vyprávění příběhů
  • stezku odvahy

Chcete se přidat? Stáhněte si přihlášku na víkendovku (akci DDM Horažďovice) v PDF k vytištění z webu DDM Horažďovice, odevzdejte ji do kanceláře DDM v Zámku (osobně nebo zašlete barevný a čitelný scan/fotografii vyplněné přihlášky e-mailem na zamek.ddm/zavi­nac/gmail.com) a uhraďte účastnický poplatek (bezhotovostně vkladem u KB nebo převodem na b. ú. 980 819 0207/0100, do sdělení příjemci uveďte jméno účastníka a název akce, např. Vendelín Proutek, Podzimní LARP) nejpozději do úterý 19.11.2019.

Více informací? Stáhněte si propozice z webu DDM Horažďovice. nebo se ozvěte vedoucí akce na trojanova.ddm/za­vinac/gmail.com nebo tel. 778 526 094.

Těšíme se na viděnou ;-)