Co se děje v PROUDu o prázdninách?

Tábory, tábory, tábory - nejen pod taktovkou DDM HD

Léto už neodbytně buší na dveře a od července do srpna se z Envicentrum PROUD promění v (nejen) táborovou základnu. Do devíti prázdninových týdnů se nám podařilo vměstnat celkem 4 tábory a Family Workcamp pořádaný DDM Horažďovice a další 4 tábory pořádané jinými organizacemi např. DDM Tachov, SVČ Radovánek z Plzně, DDM Spálené Poříčí a letos nově Kreativním institutem moderní hudby (čteně níže)..

Akce pořádané DDM Horažďovice

od soboty 30.6. do čtvrtka 4.7. Podbranský mlýn obsadí tanečnice nejen z kroužků při DDM Horažďovice. Tábor Roztančíme léto pod vedením Zuzky Jahnové má již beznadějně plno.

Od neděle 7.7. do pátku 12.7. do PROUDu již počtvrté zavítá sehraná parta badatelů. Na zcela naplněném táboře Vítejte na Zemi se výprava pod vedením Hanky Šustrové dozví, jak by asi vypadala naše planeta očima mimozemšťanů.

V dalším týdnu od pondělí 15.7. do pátku 19.7. se již tradičně na táboře S babi a dědou na prázdniny sejdou pra/rodiče s dětmi, kteří až po střechu naplnili všechny pokojíky envicentra. Na viděnou se jako každý rok těší Zuzka Jahnová a Katka Trnková.

Od neděle 21.7. do pátku 26.7., si budova mlýna zahraje roli Města ve vyprávění o záchraně světa během tábora Ztracené Město. Táborový příběh budou účastníci tvořit prostřednictvím role-playingu (hraní si na hrdiny) v režii Zuzky Drábkové Trojanové a Františka Kašpárka.

V srpnu od soboty 17.8. do neděle 25.8. proběhne už podruhé v PROUDu mezinárodní Family Workcamp ( Jak proběhl první ročník? ). Přijďte se také pozdravit (a ochutnat národní speciality) s účastníky ze všech koutů Evropy (z Polska, Belgie, Francie, Finska, Španělska, Maďarska i Turecka) na Mezinárodní večer který proběhne ve čtvrtek 22. 8. 2019 od 17:00 v Envicentru PROUD.

Tábory pořádané jinými organizacemi

Na začátku srpna od neděle 4.8. do soboty 10.8. se v PROUDu sejdou muzikanti na Letní hudební škole pořádané Kreativním institutem moderní hudby. Pár míst ještě zbývá…